کمیسیون حمل و نقل شهری – 14 تیرماه 1400

کمیسیون حمل و نقل شهری – 14 تیرماه 1400

موضوع کمیسیون: افزایش کرایه تاکسی های خطی

مشروح جلسه: به حول و قوه الهی جلسه کمیسیون حمل و نقل شورا با حضور اعضای محترم کمیسیون حمل و نقل شورا ، جناب آقای مهدی مرادی مسئول محترم حمل و نقل شهرداری شریفیه تشکیل شد.جلسه با قرائت قرآن توسط آقای حسن بهتویی آغازگردید.

آقای علی اکبرکرمی ریاست محترم کمیسیون حمل و نقل ضمن تبریک روز 14 تیرماه روز شهرداریها و دهیاریها، به موضوع جلسه پرداختند و خواستار توضیحات مسئول حمل و نقل شهری و راه اندازی خط واحد در اسرع وقت شدند و با توجه به مشکلات اقتصادی مردم خواستار عدم افزایش کرایه ها شدند.

آقای مرادی مسئول محترم حمل و نقل شهرداری توضیحاتی در خصوص مشکلات رانندگان و هزینه های خودرو و تعمیرات و عدم افزایش در سال 96 و با توجه به مسافت یکسان شریفیه – الوند و یکسان سازی کرایه شریفیه – الوند ارائه نمودند آقای حسن بهتویی به مشکلات رانندگان و هزینه های جاری و تعمیراتی خواستار رسیدگی به مشکلات رانندگان شدند.

آقای آیت نظری خواستار راه اندازی مینی بوس برای اقشار آسیب پذیر شدند و با توجه به بازگشایی احتمالی مدارس از اول مهر خواستار پیگیری جدی جهت راه اندازی خط واحد مینی بوس شدند.

مصوبه:

1- نامه شماره 1400/927/ص مورخ 09 / 04 / 1400 شهردار محترم، با توجه به پیگیری های مکرر و درخواست رانندگان تاکسی به شماره 1253 مورخ 1400/03/11و پیرو مذاکره تلفنی با فرمانداری (( آقای باب الحوائج )) در خصوص افزایش مجدد کرایه به مبلغ 5000 ریال،  مصوب سال 1400؛ این شهرداری در نظردارد با توجه به دلایل ذیل 1 – از لحاظ بعد مسافت شهر شریفیه با شهر الوند تقریبا یکسان بوده چه بسا مسافت تا شهر الوند کمترمی باشد ( نرخ کرایه الوند – قزوین 50000 ریال می باشد ) 2 – تعداد کم مسافر و کرایه کمتر نسبت به شهرهای الوند و محمدیه که موجب درآمد کمتر نسبت به آنها که سبب ضرر و زیان برای رانندگان این شهر شده است. لذا بنا به گفته رانندگان در سال 1396 با درخواست خود رانندگان به مبلغ 2000 ریال به دلیل رند کردن و اختلاف مبلغ با محمدیه اضافه نکرد، در جلسه مطرح و با اکثریت آرا به تصویب رسید و جهت تصویب نهایی به جلسه رسمی ارسال گردید.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “کمیسیون حمل و نقل شهری – 14 تیرماه 1400”

قالب وردپرس