بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه الهی در مورخ 5 خرداد 1400 جلسه کمیسیون حمل و نقل شورا با حضور اعضای محترم کمیسیون حمل و نقل شورا ، جناب آقای مهدی مرادی مسئول محترم حمل و نقل شهرداری شریفیه تشکیل شد.جلسه با قرائت قرآن توسط آقای بهتویی آغاز گردید.
آقای علی اکبر کرمی ریاست محترم کمیسیون حمل و نقل ضمن گرامیداشت روز حمایت از خانواده زندانیان و روز نسیم مهر ، شهادت حضرت حمزه و وفات حضرت عبدالعظیم حسنی را تسلیت گفتند و در رابطه با این مناسبتها مطالبی بیان نمودند.
آقای مرادی مسئول محترم حمل و نقل شهرداری گزارشی از مشکلات رانندگان و درخواستهای آنان از جمله مشکلات لوازم و قطعات خودرو ارائه نمودند .
اعضای محترم کمیسیون حمل و نقل به مشکلات اقتصادی مردم اشاره و خواستار ملاحضات رانندگان و مردم شدند و همچنین در خصوص ارائه خدمات رانندگان به خیابانها حاشیه ای بحث و تبادل نظر نمودند . در خصوص نحوه ارائه یارانه تهیه وسایل حمل و نقل به رانندگان نیز بحث و تبادل نظر گردید و به برخی مشکلات از جمله اعتیاد و انجام برخی اعمال خلاف شئون اجتماعی توسط برخی رانندگان اشاره شد.
مصوبه:
1- نامه شماره 439 مورخ 29 / 02 / 1400 شهردار محترم ، نرخ جدید کرایه های حمل و نقل شهر شریفیه سال 1400 با پیشنهاد افزایش 25 درصد افزایش در جلسه مطرح و با اتفاق آراء مورد تصویب اعضای کمیسیون حمل و نقل شورا قرار گرفت و جهت تصویب نهایی به جلسه رسمی شورا ارجاع گردید.ضمنا در خصوص ارائه خدمات تاکسی در داخل شهر به خیابانهای فرعی برای هر نفر 5000 ریال به غیر از 45000 ریال در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.