بسم الله الرحمن الرحیم

فلسفه میز خدمت با استعانت از فرمایشات امام خامنه ای که می فرمایند”از آنجا که شوراها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است اعضای محترم شورا ارتباط دائمی خود با مردم و حضور در میان آنان و اطلاع از مشکلات آنان را وظیفه مستمر خود بدانند و دسترسی مردم را به خود آسان سازند و خدمت به مردم را که از بزرگترین عبادات است سرلوحه همه انگیزه های خود قرار دهند” برگرفته شده است .

به حول و قوه الهی جلسه میز خدمت مجموعه مدیریت شهری شریفیه در تاریخ 4 اردیبهشت 98 در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برگزار گردید.

آقای حجت الاسلام و المسلمین نصیری امام جماعت محترم مسجد حضرت ابولفضل(ع) ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار محترم و کارمندان شهرداری از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر نمودند و راجع به نگاه مردم کوی شهریار نسب به مجموعه مدیریت شهری که نگاه خوبی است صحبت نمودند.
سپس آقای نظری اصل عضو محترم شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه میز خدمت مجموعه مدیریت شهری توسط دبیرخانه شورا و روابط عمومی شهرداری و شورا در سایت شورا و به اعضای محترم شورا و در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی گردیده است به خلاصه اقدامات مجموعه مدیریت شهری در کوی شهریار از طرف ساکنان آن منطقه از زحمات مجموعه مدیریت شهری در مدیریت سیل در ایام نوروز تقدیر و تشکر نمودند.همچنین ایشان درخصوص کمک به مسجد و حسینه آن نیز مطالبی بیان نمودند.
سپس آقای دکتر هاشمی شهردار محترم ضمن تقدیر و تشکر از اهالی کوی شهریار نسبت به ایشان و مجموعه مدیریت شهری به بیان مسائل و پروژه هایی که مد نظر شهرداری جهت اجرا در این منطقه است از جمله احداث بلوار غربی که باعث رونق و نیز سهولت در رفت و آمد شهروندان شریفیه می گردد اشاره نمودند،همچنین ایشان به اقدامات شهرداری در خصوص بهسازی رودخانه غربی شهر که نامه نگاری های آن با شرکت آب منطقه ای که متولی قانونی آن هست صورت پذیرفته است.ایشان همچنین در خصوص بازگشایی معابر انتهای کوچه های آذران نیز مواردی را مطرح نمودند.در ادامه در خصوص شرایط احداث مدرسه و پارک و همکاری شهروندان نیز صحبت نمودند.
سپس تعدادی از شهروندان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمت به شهر و شهروندان محترم به بیان مشکلات خود پرداختند.
آقای مهندس محمدحسینی مسئول محترم واحد شهرسازی شهرداری ضمن یادداشت سوالات مربوط به ساخت و سازها توضیحاتی در همین خصوص ارائه نمودند.
آقای اسلامی مسئول محترم واحد خدمات شهری نیز در خصوص اقدامات شهرداری در مورد بحث نظافت و خدمات شهری توضیحاتی را مطرح نمودند.
آقای مهندس شعبانی معاون محترم شهردار با بیان نحوه رسیدگی به درخواست های شهروندان که پس از دریافت و ارجاع به واحد مربوطه مورد بحث و برسی قرار می گیرد پرداختند.
آقای حسن بهتویی نائب رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تقدیر و تشکر از پذیرایی و احترام شهروندان کوی شهریار به اقدامات مجموعه مدیریت شهری و نیز احداث پارک و خدمات رفاهی و تفریحی و نیز همکاری مردم جهت تعریض معبر ابتدای بلوار غربی ،پیگیری در خصوص استقرار پلیس راهور،احداث پایگاه سلامت و پیگیری های فراوان درخصوص رفع مشکلات شهروندان اشاره نمودند.
آقای احمد قدوسیان با تقدیر و تشکر از اهالی کوی شهریاربه ارائه میز خدمت توسط مجموعه مدیریت شهری که جهت شناخت کمبودها،نیازها و نارسایی های اجتماعی فرهنگی ،آموزشی و بهداشتی،رفاهی و مشارکت مردم در انجام خدمات عمرانی، فرهنگی و اجتماعی و رسیدگی به مرتفع نمودن آنها و ارائه نظارت و پیشنهادات توسط شهروندان پرداختند.
در پایان مجموعه مدیریت شهری اعلام نمودند برای پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی،اقتصادی،عمرانی،بهداشتی،فرهنگی،آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی اداره امور شهر صورت می گیرد و به منظور جلوگیری از تبعیض و جلب همکاری در تهیه برنامه های عمرانی و رفاهی در خدمت مردم عزیز شهر شریفیه می باشد.

2 دیدگاه برای “میز خدمت در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام در کوی شهریار

  • shora گفته:

   سلام
   یکی از وظایف ذاتی شورای اسلامی شهر اطلاع رسانی دقیق و شفاف و برطرف نمودن مشکلات شهروندان می باشد و همچنین فلسفه میز خدمت با استعانت از فرمایشات امام خامنه ای که می فرمایند”از آنجا که شوراها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است اعضای محترم شورا ارتباط دائمی خود با مردم و حضور در میان آنان و اطلاع از مشکلات آنان را وظیفه مستمر خود بدانند و دسترسی مردم را به خود آسان سازند و خدمت به مردم را که از بزرگترین عبادات است سرلوحه همه انگیزه های خود قرار دهند” برگرفته شده است .
   باتشکر از شما شهروند دلسوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.