بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش عملکرد یکساله شورای اسلامی شهر شریفیه – سال اول دوره پنجم

اینجا را کلیک کنید

14 دیدگاه برای “گزارش عملکرد یکساله شورای اسلامی شهر شریفیه(سال اول – دوره پنجم)

 1. بهمن گفته:

  سلام کارباارزشی را درراستای شفاف سازی انجام داده ایدان شاالله ادامه داشته باشد مچکرم

  • shora گفته:

   باسلام
   شورای اسلامی شهر شریفیه بر خود لازم می داند اقداماتی را که در سطح شهر انجام داده است را به ولی نعمتهای خود که شما مردم عزیز می باشید اطلاع رسانی نماید
   باتشکر

 2. شهدا گفته:

  با سلام
  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شما مسئولین خدوم نظام
  لازم است بدانیم که در سایه اتحاد و آرامش میتوان بهترین تصمیم ها را اتخاذ نمود و برای خدمت بیشتر به این مردم عزیز گام هایی برداشت.
  آرزوی توفیق روز افزون برای اعضاء محترم شورا و همچنین شهردار محبوب و متخصص شهرمان جناب دکتر حسین هاشمی که زحمات بی شائبه ای برای این مردم به دوش کشیده اند.
  اجر شما با شهدا

  • shora گفته:

   باسلام
   مقام معظم رهبری می فرمایند اعضای شوراهای اسلامی هر شهر در عمل باید با یکدیگر تفاهم و همدلی داشته باشند و همچنین می فرمایند در فرهنگ اسلام بهترین انسانها کسانی اند که برای مردم سودمندتر باشند.
   اعضای محترم شورای اسلامی شهر شریفیه با استعانت از فرمایش ولی امر مسلمین با هدف خدمت به مردم در راستای رضایت خداوند متعال و اتحاد و همدلی و با حمایت از شهردار متعهد و متخصص و دلسوز جناب آقای دکتر حسین هاشمی با تاسیس زیرساخت های اصولی شهرمان سعی در برداشتن گامی موثر و رو به جلو را خواهیم داشت.
   باتشکر

   • محمد حسین کریمخانی گفته:

    مراسم خوبی بود اما آخرش نه…،چون بخاطر این مراسم،آشغال های زیادی تو خیابانها ریخته شد و گروه های بسیجی شهر شریفیه اصلا اون هارو جمع نکردن بلکه فقط وسیله های خودشون رو جمع کردن و بردن حتماً به این مسئله توجه کنید!!

    • shora گفته:

     باسلام
     ضمن تشکر از ابراز محبت در خصوص مراسم باشکوه سی امین یادواره شهدای عزیز شهرمان،از دلسوزی شما در خصوص تنظیف شهر همیشه سرافراز شریفیه قدردانی می نماییم.
     باتشکر

 3. حمیدی گفته:

  ضمن تشکر از شورای محترم شهر شریفیه بابت تمام تلاشهایی که انجام میدهند و تشکر از پرسنل عزیز شهرداری و شهردار محترم شهر شریفیه

  • shora گفته:

   باسلام
   در راستای نهضت خدمت رسانی و شفاف سازی شورای اسلامی شهر برخود لازم می داند گزارش عملکرد یکساله شورای اسلامی شهر را به شما مردم عزیز و همیشه در صحنه ی انقلاب ارائه نماید
   باتشکر

  • shora گفته:

   باسلام
   ساعت کاری دفتر شورای اسلامی شهر شریفیه: روزهای هفته از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ (پنجشنبه ها تا ۱۳:۳۰)
   جلسات رسمی شورای اسلامی شهر شریفیه روزهای چهارشنبه با دستور جلسه مشخص راس ساعت ۱۸:۰۰ در صحن شورا برگزار می گردد، و یک جلسه در هفته نیز به دعوت یا دیدار با مسئولین بخشی،شهرستانی،استانی و یا کشوری اختصاص دارد و رسیدگی به مشکلات شهروندان در ساعت اداری انجام خواهد شد.
   *لازم به توضیح است که شورای اسلامی شهر شریفیه مانند دیگر ادارات موظف به حضور در جلسات بخشی،شهرستانی و استانی که دعوت می گردد می باشد*
   *همچنین شورای اسلامی شهر بازدید از سطح شهر را نیز در امور جاری خود دارد*
   باتشکر

 4. محمد گفته:

  با سلام
  لطفا برنامه رفت و روب کوچه ها و خیابان ها رو اعلام کنید تا بدونیم اصلا کوچه ها قرار بر نظافت هست یا نه
  کوچه ما که خیلی وقته جاروی شهرداری به خودش ندیده

  • shora گفته:

   باسلام
   در تابلوی اعلانات خدمات شهری به صورت کلی و جزئی مندرج گردیده است.
   باتشکر

  • shora گفته:

   باسلام
   برنامه زمانبندی رفت و روب شهری بر عهده واحد خدمات شهری شهرداری شریفیه می باشد و در تابلوی اعلانات خدمات شهری به صورت کلی و جزئی مندرج گردیده است.
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.