جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شریفیه

جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شریفیه

بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه ی الهی در مورخ 24 اسفند 99 جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شریفیه با حضور اعضاء و دبیر محترم هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شریفیه برگزار گردید.جلسه با قرائت قرآن توسط آقای حسن بهتویی آغاز گردید.
آقای احمد قدوسیان ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، ولادت حضرت ابوالفضل العباس (س) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین (ع) و روز آزادگان را خدمت پاسداران ، جانبازان و آزادگان کشور تبریک و تهنیت گفتند ، ایشان همچنین پیشاپیش عید باستانی نوروز را به همه مردم ایران اسلامی تبریک گفتند و آرزوی سالی پر برکت ، پر روزی ، با سلامت و به دوری از بیماریها و مرضها و بلاها مخصوصا بیماری منحوس کرونا را نمودند . ایشان همچنین با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری افزودند که ان شاءالله انتخابات پرشور و پر نشاط را در کشور را شاهد باشیم . آقای قدوسیان بیان نمودند که شوراها بایستی متخصص ، متعهد ، پاکدست ، قانونمند ، مردم گرا و اهل تفاهم و تعامل بر طبق قانون باشند و خدمت به مردم را که از بزرگترین عبادات است را سرلوحه همه انگیزه های خود قرار دهند . ایشان همچنین توجه ویژه به ساختارهای شهر ، عدالت ، تقسیم عادلانه خدمات شهری ، عمران و آبادی حفظ طبیعت ، ظهور و اعتلای مظاهر اسلامی و تامین آرامش معنوی را که همه این موارد فرازهای رهبر فرزانه انقلاب و ولایت در مورد شوراها می باشد را بسیار حائز اهمیت دانستند .
با استناد به بند2 ماده2 وظایف و اختیارات هیات رئیسه شوراها برنامه های شورای اسلامی شهر تدوین گردید و به تصویب شورا رسیده است و در خصوص خط و مشی ها و سیاست های اداره شورا نیز در سال 1400 و با نظر مشاور محترم شورا بررسی خواهد شد و به صحن شورا خواهد آمد.
اعضای محترم شورا اسلامی شهر شریفیه با توکل بر خدا و همکاری و تعامل با سرپرست شهرداری و پرسنل خدوم شهرداری تعرفه و عوارض بهای خدمات سال 1400 شهرداری را با اتفاق آراء مصوب نمودند که با در نطر گرفتن صرفه و صلاح شهر و شهروندان و بر طبق قانون انجام گرفته است ، همچنین بودجه سال 1400 شهرداری را بصورت واقعی و با اتفاق آراء تصویب نمودند که 60 درصد هزینه های جاری و 40 درصد هزینه عمرانی را شامل می گردد و با راهبرد و سیاستهای اصولی شورا و شهرداری که هدف آن صرفه و صلاح شهر و شهروندان همراه با ضوابط اصولی شهرداری منطبق می باشد ، همچنین بودجه شورا با مبلغ 000 / 000 / 600 / 1 ریال که با قید سقف مجاز تا 000 / 000 / 680 / 2 ریال به شرط تحقق با اتفاق آراء مورد تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قرار گرفته است.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شریفیه”

قالب وردپرس