بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه الهی در مورخ 3 مهر 98 جلسه هیات های ورزشی شهرستان البرز با حضور جناب آقای قدوسیان ریاست محترم شورای اسلامی شهر شریفیه،جناب آقای بهتویی نائب رئیس محترم شورا و رئیس محترم هیات فوتبال شهر شریفیه،جناب آقای درویشی ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان البرز،جناب آقای خمسه مسئول محترم ورزش و جوانان شهر شریفیه و روسای محترم هیات های ورزشی شهرستان البرز،بخش محمدیه و شهر شریفیه در سالن اجتماعات شهرداری شریفیه برگزار گردید.

در این جلسه آقای قدوسیان ضمن خیر مقدم به حاضرین به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند سه چیز بر جوانان لازم است:تهذیب،تحصیل و ورزش و در جایی دیگر می فرمایند بر جوانان ورزش لازم و بر سالخوردگان واجب است.ایشان افزودند جوانان بایستی انرژی خود را تخلیه کنند تا در دام اعتیاد و بیماری و غیره گرفتار نشوند.

احداث مجموعه ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی و کشتی آزاد و فرنگی شهر شریفیه که با همکاری اداره ورزش و جوانان استان قزوین در حال انجام است.لازم به ذکر بوده بعد از آستان قدس رضوی این مجموعه بزرگترین مجموعه باستانی کشور می باشد.

احداث جاده سلامت در ضلع غربی شهر شریفیه در حال انجام می باشد و مبلغ 19 میلیون تومان از ردیف 16 و 17 بودجه شهرداری شریفیه به هیات های ورزشی شهر اختصاص یافته است و همچنین احداث پارک بانوان در انتهای بوستان یاس که در راستای تامین مکانی مناسب برای ورزش بانوان شهر از جمله دوچرخه سورای و دومیدانی در حال انجام است.

IMG_20190926_103314_581آقای درویشی ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان البرز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری شریفیه دستور جلسه را قرائت نمودند و در خصوص مسائل مربوط ورزشی شهرستان البرز توضیحاتی ارائه نمودند.

حاضرین در این خصوص به بیان پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.

2 دیدگاه برای “جلسه هیات های ورزشی شهرستان البرز

 1. مهدی زاده گفته:

  سلام.خواهشا ازورزش وورزشکاران دفاع کنیدوجوانان راکمک کنید

  • shora گفته:

   باسلام
   سعی و همت اعضای شورای اسلامی دوره پنجم بر این است که امور ورزش و جوانان شهر به دست افراد اصلح و پاکدست و با تجربه قرار گیرد.
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.